ENERGYS

Przegląd wiadomości

20/6/2018

Żywienie koni szyte na miarę – mniej zbóż, więcej włókna – dla zdrowia i kondycji koni

Dobrze zbilansowana dieta to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. W żywieniu koni szczególnie ważne jest, aby dostawały odpowiednią dawkę dobrze dobranej paszy. Nie można zapominać, że potrzeby tych zwierząt uzależnione są od wieku, rodzaju wykonywanej aktywności, czy też pory roku. Jak zatem zadbać o zdrowie i kondycję koni?

8/1/2018

Pobierz tapetę

Witamy na stronie internetowej Energys, dzięki której uzyskasz informacje na temat linii pasz dla koni Energys. Zachęcamy również do pobrania tapety z pięknymi koniami na pulpit swojego monitora lub wyświetlacza.

8/1/2018

De Heus wprowadza na rynek nową markę - Energys

Zastosowaliśmy nowe, unikalne podejście do żywienia koni oparte na naturalnych potrzebach ich układu pokarmowego. Ponadto produkty sprzedawane są w atrakcyjnych, nowo zaprojektowanych opakowaniach.

22/12/2017

Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia życzymy Państwu zdrowia, wiary, nadziei i miłości. Aby Święta te spędzone były w ciepłej i rodzinnej atmosferze. By przyniosły radość i ukojenie od codziennych trosk, a Nowy Rok obfitował w pomyślność, optymizm, spełniające się marzenia i same sukcesy. Magicznych Świąt życzy Zespół De Heus.

17/7/2023

Energys podsedlovky v akcimmmm

Text of news.