ENERGYS

Pasze dla koni

Energys to szeroki asortyment pasz, uwzględniający potrzeby każdego konia. Stosowanie produktów z linii Energys pozwala hodowcom w sposób profesjonalny zadbać o zdrowie, prawidłowy wzrost i doskonałą kondycję tych wyjątkowych zwierząt. Receptury, opracowane przez doświadczonych specjalistów, oparte są na składnikach wysokiej jakości, najlepiej odpowiadających potrzebom koni. Część zbóż zastąpiono włóknem, które jest bardziej naturalne i lepiej przyswajalne przez nie. Pasze produkowane są w nowoczesnych wytwórniach i spełniają rygorystyczne normy.

Energys
Premium

Pasze PREMIUM cechuje unikalny skład odpowiadający potrzebom wszystkich kategorii koni. Są źródłem łatwo przyswajalnej energii, tłuszczów i paszy objętościowej. Struktura musli pomaga w lepszym nawilżeniu porcji paszy śliną, eliminuje stres i wspomaga dobre trawienie oraz ogólny stan zdrowia koni, nie tylko sportowych.
 

Energys Premium

Energys
Base

Pasze granulowane BASE mogą być stosowane jako podstawa zbilansowanej diety, która zapewnia koniom codzienną porcję substancji odżywczych, witamin i minerałów w pożądanej dawce. Łącząc paszę BASE z paszą PREMIUM można w łatwy sposób zapewnić właściwe odżywianie wszystkim koniom w każdej kategorii.

Energys Base

Energys
Nature

Pasze NATURE zapewniają unikalną możliwość przygotowania porcji pokarmu (dopasowaną do każdego konia) z naturalnych surowców. Nadają się nie tylko dla starszych i chorych koni lub koni w okresie rekonwalescencji, ale w połączeniu z paszami BASE i PREMIUM można je stosować nawet u bardzo aktywnych koni sportowych.

Energys Nature